W dniach od 19 do 22 lipca w miejscowości Kobe w Japonii odbyły się Akademickie Mistrzostwa Świata w Karate WKF, w których uczestniczy zawodniczka naszego klubu Kamila Bracikowska.

Udział w tych zawodach poprzedzony był wielotygodniowymi przygotowaniami , a w ostatnich dniach przed startem także treningami o pierwszej lub drugiej w nocy co było związane z przestawieniem się na czas w Japonii. O tej bowiem godzinie naszego czasu wypadał start Kamili.

W czwartek Kamila zakończyła swoje starty plasując się ostatecznie między IX a XVI miejscem. Wynik jak najbardziej dobry, jednak poniżej oczekiwań zarówno samej Kamili jak i trenerów. W sportach niewymiernych czasami decyzje sędziów niestety zaskakują.

Sam wyjazd z pewnością pozwolił na dalsze podwyższenie umiejętności sportowych i dostarczył wielu pozytywnych wrażeń nie do końca związanych ze sportem.

Zarząd Obornickiego Klubu Karate pragnie podziękować tym wszystkim osobą dzięki, którym ten wyjazd doszedł do skutku, a w szczególności Urzędowi Miasta i Gminy Oborniki oraz firmom IVESTON i PROMONOTESPrint Friendly, PDF & Email
Podziel się: